Collingham Road - 1 Bedroom Apartment III

  • 60 m²
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer

Collingham Road - 1 Bedroom Apartment III Londen bevindt zich op 20 minuten wandelafstand van het Victoria & Albert Museum en biedt wifi. Dit appartement is gelegen in de Meusdorf wijk van de stad op een korte afstand van het station West Brompton.

Gasten van het appartement zullen genieten van het comfort van een badkamer met een haardroger en handdoeken.

Jouw comfort is onze prioriteit, daarom biedt de accommodatie een complete keuken met een oven en een vaatwasser.

Dit appartement ligt op een centrale locatie in Londen dicht bij metrostation Earls Court, binnen 400 meter loopafstand. Collingham Road - 1 Bedroom Apartment III is binnen een autorit van 10 minuten van het Churchill Museum and Cabinet War Rooms gelegen. Deze accommodatie bevindt zich op 3 km van de Marble Arch.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Collingham Road - 1 Bedroom Apartment III Londen
The Courtfield By Nestor
Mobiele prijsaanbieding

The Courtfield By Nestor

8.4
Heel goed 625 beoordelingen
139 m van de accommodatie
USD 393 USD 354
per nacht
Kensington 2 Bedroom Luxe
Mobiele prijsaanbieding

Kensington 2 Bedroom Luxe

349 m van de accommodatie
London Hues, 2 Bedroom apartment
Mobiele prijsaanbieding

London Hues, 2 Bedroom apartment

470 m van de accommodatie
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Londen City Luchthaven
    19 km

    Treinstations

    Kensington Olympia Train Station
    1,6 km

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi
    • WiFi is beschikbaar in kamers

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    In de kamers

    • Strijkfaciliteiten

    In de badkamer

    • Wasmachine
    • Gratis toiletartikelen

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 14:00 tot 18:00
    Uitchecken: tot 12:00
    Veelgestelde vragen
    • ❓
      Waar is Collingham Road - 1 Bedroom Apartment III te vinden?
      Collingham Road - 1 Bedroom Apartment III is in de Meusdorf wijk van de stad gesitueerd, binnen een autorit van 10 minuten van Piccadilly Circus.
    • ❓
      Welke beroemde attracties liggen er in de buurt van Collingham Road - 1 Bedroom Apartment III?
      Populaire plekken in de buurt van Collingham Road - 1 Bedroom Apartment III zijn onder andere de Marble Arch, Piccadilly Circus, het Green Park.
    • ❓
      Welke eetgelegenheden kan ik vinden in de buurt van dit appartement?
      Restaurants in de buurt van dit appartement zijn onder andere La Pergola en Thai Taste restaurants, gelegen op ongeveer 5 minuten lopen.
    • ❓
      Wordt internet in het appartement aangeboden?
      Ja, het appartement biedt wifi.
    • ❓
      Zijn huisdieren toegestaan bij Collingham Road - 1 Bedroom Apartment III?
      Collingham Road - 1 Bedroom Apartment III is niet huisdiervriendelijk.
    • ❓
      Is er een keuken in Collingham Road - 1 Bedroom Apartment III?
      Bij Collingham Road - 1 Bedroom Apartment III vinden gasten een complete keuken met een oven en een vaatwasser.

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Londen City Luchthaven
    19 km

    Treinstations

    Kensington Olympia Train Station
    1,6 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Collingham Road - 1 Bedroom Apartment III Londen

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten